Suwałki - fabryka TRAFFIC

TRAFFIC Blachy & Dachy

ul. Wojska Polskiego 112 H
16-400 Suwałki

Tel./Fax: 87 566 31 99

Firma TRAFFIC Sp. z.o.o istnieje od 2001 roku, należy do liderów w produkcji i sprzedaży blachodachówki i pokryć dachowych na terenie północno-wschodniej Polski. Specjalnością firmy jest produkcja i dystrybucja pokryć dachowych z blachy (blachodachówka i blacha trapezowa), blach elewacyjnych oraz konstrukcyjnych.

Od kwietnia 2002 w siedzibie firmy na terenie Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa nowoczesny zakład produkcyjny wytwarzający najlepszej jakości produkty z blachy.


Firma TRAFFIC może również pochwalić się nowoczesnym parkiem maszynowym produkcji fińskiej. Jako surowiec do produkcji swoich wyrobów TRAFFIC używa wyłącznie blach renomowanych dostawców (hut) z całego świata opierając się na wymogach norm europejskich m. in. EN 14782. Dzięki najwyższej jakości blach używanych do produkcji jesteśmy w stanie naszym odbiorcom udzielić wieloletnich gwarancji oraz deklarować najwyższą jakość za pomocą Deklaracji Zgodności.


Ogromne doświadczenie zdobyte na rynku, wykwalifikowany zespól doradców, markowe produkty oraz własny transport pozwalają na zaopatrzenie zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych na terenie całego Polski, jak i za granicą.

W salonie firmowym w Suwałkach obsługujemy przede wszystkim klientów z Suwałk, ale także z okolicznych miejscowości, takich jak między innymi: Olecko, Augustów, Bakałarzewo, Szypliszki, Sejny.

blach

Formularz kontaktowy

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać temat.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Wyceń dach

Przy wycenie dachu warto zwrócić uwagę nie tylko na koszt samej blachodachówki czy blachy trapezowej, ale także na koszt wszystkich niezbędnych akcesoriów i koszt montażu. Zachęcamy do przesłania nam całego projektu dachu w celu dokładnej wyceny.

Wypełnij formularz wyceny - nasz specjalista skontaktuje się z Tobą i przedstawi Ci najlepszą ofertę pokrycia dachowego

Adres email

Telefon

Powierzchnia dachu

Rodzaj pokrycia

Rodzaj powłoki

Akcesoria (wymień ilość oraz rodzaj)

Uwagi - tutaj zamieść niezbędne informację (wymiary, lokalizacja budowy, itp.)

Załącz projekt swojego dachu (nie obowiązkowo)

 
Potrzebuję montażu

 

Poznaj naszą ofertę pokryć dachowych

Blachodachówka

Lekkość, trwałość, łatwość montażu i niezawodność

Blachy Trapezowe

Prostota, jakość i niezawodność

Rąbek Stojący

Ciekawe wzornictwo, nawiązanie do tradycji.

Akcesoria

Rynny, parapety, gąsiory, wkręty