Panele podłogowe KAINDL

Od roku 1999 firma TRAFFIC zajmuje się sprzedażą paneli podłogowych, jest wyłącznym dystrybutorem produktów austriackiego producenta paneli podłogowych KAINDL w Polsce.

KAINDL, rodzinne przedsiębiorstwo handlowo-produkcyjne z siedzibą w Salzburgu jest jednym z czołowych producentów uszlachetnionych materiałów drewnopochodnych i laminowanych paneli podłogowych na świecie. W zeszłym roku KAINDL, zatrudniający 800 osób, osiągnął obrót w wysokości 444 milionów euro. Ponad 90% wyrobów trafia na eksport do ponad 60 krajów świata. Oferta KAINDL obejmuje różne rodzaje płyt MDF, wiórowych (w tym szlachetnie wykończonych), roboczych wraz z akcesoriami, płyt laminatowych oraz duży wybór nowoczesnych elementów krawędziowych i parapetów. KAINDL jest jednym z najbardziej doświadczonych producentów laminowanych paneli podłogowych na świecie, produkującym również ich prefabrykaty.

Na początku roku 2000 KAINDL uruchomił własną, nowoczesną linię do produkcji płyt MDF. Połowę produkowanych tu płyt wykorzystuje się potem przy produkcji paneli podłogowych. Rok 2000 przyniósł także budowę nowoczesnego centrum logistycznego z siedzibą w Wals/Salzburg. W roku 2003 zapoczątkowano funkcjonowanie linii kolejowych, usprawniających dowóz towarów z produkcji w Lungotz do centrum logistycznego, znajdującego się w Salzburgu. Podążając za ekologicznymi wymaganiami współczesności, w 2006 roku, zamieniono tradycyjne paliwo na ekologiczne paliwo z biomasy. Na początku lutego 2007 przy zakładach w Salzburgu otwarto nowoczesne centrum logistyczne KAINDL Floor House wraz z salonem sprzedaży, salonami wystawowymi oraz salami konferencyjnymi o powierzchni ponad 1.200 m2. Natomiast 2008 rok rozpoczyna nowy etap działalności - produkcję drewnianych paneli podłogowych nowej generacji z 6-milimetrową drewnianą powłoką oraz rozmaitymi wzorami drukowanymi w technice cyfrowej.

Firma KAINDL jest współwłaścicielem sieci fabryk KRONO, które są czołowym producentem paneli podłogowych. Ich udział w światowym rynku produkcji paneli podłogowych wynosi 23%. Panel podłogowy KAINDL to najwyższa jakość, oryginalność oraz olbrzymi wybór wzorów. W chwili obecnej firma KAINDL posiada w ciągłej sprzedaży około 90 wzorów paneli podłogowych. TRAFFIC w Polsce w oferuje około 45 wzorów, na stanach białostockich magazynów dostępne jest około 200tys. m2 paneli podłogowych KAINDL.

Galeria: Nasze realizacje

Menu


Nasze oddziały

BIAŁYSTOK, Grajewo, Hajnówka, Siemiatycze, Suwałki, Kwidzyn, Gorzów Wielkopolski, Biała Podlaska,