Najczęściej zadawane pytania

Potrzebujesz pomocy? Zapoznaj się z listą odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jeżeli Twojego pytania nie ma na liście - skontaktuj się z nami!

Gdzie mogę kupić blachodachówkę i inne produkty Traffic?

Zapraszamy do zapoznania się z listą oddziałów firmy Traffic.

Ile będzie kosztował mój dach?

Zapraszamy do wypełnienia formularza wyceny - nasi specjaliści zaproponują Państwu najlepsze rozwiązania oraz dokonają wyceny. Gwarantujemy najniższą cenę blachodachówki przy zachowaniu najwyższego standardu jakości. Pamiętajmy, że koszt pokrycia dachu to nie tylko koszt blachodachówki - liczy się całkowity koszt wraz z akcesoriami, orynnowaniem i montażem. Kupując cały dach - oszczędzasz.

Czy produkty firmy Traffic objęte są gwarancją?

Produkty Traffic objęte są gwarancją producenta, a okres gwarancji na dach jest uzależniony między innymi od rodzaju pokrycia dachowego, wybranej powłoki (poliester, HPS, alucynk), akcesorii i sposobu montażu. Szczegółowych informacji na temat gwarancji z przyjemnością udzieli Państwu nasz personel - zapraszamy do kontaktu.

Jak należy czyścić dach pokryty blachodachówką?

Poprawnie zaprojektowany i zamontowany dach pokryty blachodachówką oczyszcza się samoczynnie w trakcie opadów atmosferycznych. Jednak okresowo (w zależności od warunków) należy usuwać z dachu liście, gałęzie i inne zanieczyszczenia, które nie zostały spłukane przez deszcz. Przynajmniej raz w roku powinno się także wyczyścić kosze dachowe oraz rynny.

Dlaczego blacha dachowa?

Dachy blaszane nigdy nie wychodzą z mody. Zastosowanie stalowych pokryć dachowych ma długą tradycję, a wygląd i właściwości blachodachówki czynią ją najbardziej optymalnym materiałem dachowym. Dachy stalowe Traffic zapewniają spokojne noce na długie lata. Wybieraj mądrze - blachy dachowe są pokryciem trwałym i tanim.

Metr całkowity czy metr kryjący?

Blachy są układane na zakładkę - końcówka jednego arkusza przykrywa początek drugiego. W związku z tym rozróżniamy dwie szerokości: szerokość całkowita (arkusza blachy) i szerokość kryjącą zwaną efektywną (szerokość krycia, po uwzględnieniu zakładu). Większość sprzedawców podaje cenę za 1 m2 całkowity, natomiast producenci blach dachowych i dekarze podają cenę za 1m2 efektywny. Zawsze warto się upewnić w jakiej jednostce została nam podana cena blachy gdyż różnica szacunkowo wynosi ok. 6-7%.

Twojego pytania nie ma naliście?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami i uzyskaj odpowiedź na swoje pytanie.